AHL CB

  • 24. duben. 2024

Celkovým vítězem AHLCB se stávají STS Chvojkovice – Brod

  • -

Celkovým vítězem AHLCB se stávají STS Chvojkovice – Brod

Kategorie:Novinky

Skončilo nám play off AHLCB a známe konečného vítěze, tím se stali hráči STS Chvojkovice – Brod. Tým, který ovládl základní část soutěže, nejdříve hladce vyřadil ve čtvrtfinále 2:0 na zápasy (12:1, 8:2) tým LHK Mocní Kačeři. V semifinále vyřadil výborně hrající tým HC Fénix Ločenice, který sice vyhrál hned první zápas 5:3, ale následující zápas neponechali hráči STS Chvojkovice – Brod nic náhodě, vyhráli 8:2 a musel rozhodnout třetí rozhodující zápas, který nakonec vyhráli 2:0 a celkově 2:1 na zápasy. Ve finále se utkali proti týmu HC Válec, který měl skalpy týmů HC Kondor a HC Drink Team. Ve finále se potkali dva nejlepší týmy po základní části, kde favorité byli jednoznačně hráči STS Chvojkovice – Brod, kteří v základní části vyhráli všechny tři vzájemné zápasy. První finálový zápas stejně jako v semifinále skončilo prohrou STS Chvojkovice – Brod a to poměrem 3:4. Další dva zápasy, ale opanovali, vyhráli nejdříve hladce 5:0 a rozhodující zápas přesvědčivě 5:2. STS Chvojkovice – Brod se zaslouženě stávají celkovým vítězem ročníku 2021/2022 soutěže AHLCB.

 

V zápase o bronz, hrající na jeden vítězný zápas uspěli až po nájezdech hráči HC Drink Team proti týmu HC Fénix Ločenice (3:2 p.sn.)

 

Konečné pořadí na prvních třech místech:

  1. STS Chvojkovice – Brod
  2. HC Válec
  3. HC Drink Team

 

Slavnostní vyhlášení AHLCB proběhne v sobotu 28. 5. 2022 v restauraci v HC Pouzar od 18:00, tímto jsou zváni všichni hráči zúčastněných týmu soutěže.

 

Foto z finále: https://slegr71.rajce.idnes.cz/STS_Chvojkovice_Brod_-_HC_Valec_5_2%2C_3.finale_2021-22/

Děkujeme Patriku Krejčímu za foto.

Generální partner

Partneři

Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img
Partner-img